لیست محصولات
سبد خرید شما

دوچرخه

برند: چیکو | Chicco مدل: فراری
..
3,450,000 تومان
قیمت بدون مالیات:3,450,000 تومان
دوچرخه تعادلی موزیکال و چراغ‌دار Motion دوچرخه تعادلی موزیکال و چراغ‌دار Motion
-7 %
برند: متفرقه مدل: MOTION
دوچرخه تعادلی موزیکال و چراغ‌دار Motion ..
3,000,000 تومان 3,240,000 تومان
قیمت بدون مالیات:3,000,000 تومان
موتور تعادلی موزیکال و چراغ دار موتور تعادلی موزیکال و چراغ دار
-9 %
برند: متفرقه مدل: تعادلی
موتور تعادلی موزیکال و چراغ دار ..
2,580,000 تومان 2,850,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,580,000 تومان
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

دوچرخه کودک

دوچرخه یکی از قدیمی ترین محصولات ورزشی و سرگرم کننده برای کودکان است چرا که از ساخت اولین دوچرخه چیزی بیش از 200 سال می گذرد. دوچرخه های قدیمی به شکل امروزی نبودند و ظاهر به مراتب متفاوتی به نمونۀ امروزی داشته اند. دوچرخه های قدیمی از لحاظ ابعاد چرخ با یکدیگر متفاوت بودند وچرخ های جلوی انها چند برابر چرخ های عقبی بود. دوچرخه های امروزی امکانات زیادی را در خود دارندو تنظیم ارتفاع زین یا همان نشیمنگاه، آینه، دنده برای استفاده در سرازیری و سربالایی از دیگر امکانات دوچرخه های مدرن و امروزی است. از لحاظ کیفیت و استقامت نیز ارتقا یافته اند.

دوچرخه کودک

دوچرخه سواری در کودکان تفاوت های با دوچرخه سواری در بزرگسالان دارد. از انجا که حفظ تعادلِ دوچرخه توسط کودک ممکن است ماه ها به طول انجامد در روزها و ماه های اولیه حتماً باید نظارت مستقیم والدین را به همراه داشته باشد. امنیتِ دوچرخۀ کودک به کمکِ دو میله که در انتهایِ انها چرخ تعبیه شده و به دوطرف چرخ عقب وصل می شود و به اصطلاح کمکی نامیده میشود تأمین میشود. بستن کمکی روی دوچرخه کودک الزامی است چرا که بدون آن کودک زمین می خورد و ممکن است آسیب جذی ببیند. بستنِ کمکی تا زمانی که کودک به تسلط کافی برای حفظ تعادل دوچرخه نرسد الزامی است و پس از باز کزدنِ آن نیز بهتر است والدین تا چند روز کنار کودک باشند تا اتفاقِ ناگواری برایِ او رُخ ندهد. استفاده از کلاه ایمنی نیز به شدت برای استفاده از دوجرخه توصیه میشود. کلاه ایمنی علاوه بر اینکه برای کودک استفاده از آن را فرهنگ سازی می کند باعث جلوگیری از ضربه خوردن به سروصورت کودک می شود.

انواع دوچرخه کودک

قبل از بررسی مدل های دوچرخه کودک به فواید دوچرخه سواری در کودکان خواهیم پرداخت. دوچرخه سواری باعث تقویت ماهیچه‌های قلب و عروق می‌شود. دوچرخه سواری اگر به صورت منظم انجام شود باعث تقویت ماهیچه‌های قلب و عروق می شود. دوچرخه سواری باعث ساخت و تقویت عضله در کودکان می شود و باعث می شود کودک با ماهیچه های ورزیده تر رشد کند. دوچرخه سواری باعث کاهش استرس در کودکان می شود و یک فعالیت آرام‌بخش محسوب می شود. دوچرخه سواری اگر به صورت منظم صورت بگیرد باعث زدودن تنبلی و بی تحرکی در کودک می شود و باعث می شود کودک فعال بزرگ شود. از آنجا که دوچرخه سواری ممعمولاً یک فعالیت اجتماعی است باعث می شود کودک با همسن و سالان خود بیشر معاشرت داشته باشد و درنتیجه اجتماعی تر بار بیاید. دوچرخه سواری باعث می شود کودک منزوی نباشد و به جای صرف کردنِ ساعات زیاد پای کامپیوتر، تلویزیون و گوشی‌های هوشمند در یک محیط باز به بازی بپردازد. بازی زیر نور آفتاب باعث تامین ویتامین D کودکان می شود. دوچرخه سواری باعث تأمین انرژی و تخلیۀ آن توسط کودکان میشود و یک خواب آرام را در طیِ شب برای کودک به ارمغان می‌آورد. مدل‌های دوچرخه در کودک معمولاً از لحاظ ظاهری با یکدیگر متفاوت هستند. برخی آز آنها دارای دستگیره برای والدین، سبک خرید و چراغ موزیک هستند و برخی مدل‌های دیگر ساده هستند.

بهترین دوچرخه کودک

انواع دوچرخه کودک

دوچرخه‌ها با توجه به اینکه باید امنیت کودک را تأمین کنند معمولاً کیفیت بسیار بالایی دارند. شرکت‌های سازنده سعی دارند با توجه به فضای رقابتی که بین آن ها وجود دارند محصول خود را در بالاترین کیفیت ممکن روانه بازار کنند. تفاوت در دوچرخه‌ها معمولاً امکانات آنها است. برخی از آنها ویژگی هایی مثل چندکاره بودن، موزیکال، سایه‌بان، چراغ‌های رنگی و دیگر امکانات را دارند.

دوچرخه دخترانه و دوچرخه پسرانه

دوچرخه‌های دخترانه و پسرانه فقط از لحاظ ظاهری با یکدیگر تفاوت دارند و از حیث کارایی دقیقاً مشابه یکدیگر هستند. در مدل های دخترانه از رنگ‌های صورتی و سرخابی و طرح‌های پرنسس و مینی‌موس استفاده می شود. در دوچرخههای پسرانه از رنگ‌های سبز و آبی و شخصیت‌های کارتُنی پسرانه استفاده می‌شود.

دوچرخه ایرانی و دوچرخه خارجی

کشور عزیزمان ایران نیز با توجه به پیشرفت های بزرگی که در ضمینه صنعت کرده است در صنعت ساخت دوچرخه نیز حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. کیفیت محصولاتِ ایرانی در ردۀ بسیار بالایی قرار دارد و رقیب بسیار قدری برای کالای مشابه خارجی است.

قیمت دوچرخه ایرانی و قیمت دوچرخه خارجی

قیمت دوچرخه‌ها به عوامل مختلفی مثل امکانات و کارایی و برند سازنده بستگی دارد. هرچه انکانات در دوچرخه بیشتر باشد و یا برند آن معتبرتر باشد قیمت بالاتری دارد. دوچرحه‌های خارجی با توجه به هزینهای گمرکیِ واردات کالای خارجی . هزینۀ باربری بین‌المللی که شامل حال آنها می شود قیمت بالاتری در قیاس با دوچرخۀ ایرانی دارند.

خرید دوچرخه کودک

خرید اینترنتی دوچرخه کودک

برای رویت و خرید انواع مدل‌های دوچرخه کودک فقط کافیست به سایت معتبر ما یعنی nikinini.com مراجعه کنید. پس از خواندن مشخصات هرکدام از آن‌ها از طریف سایت، تماس مستقیم با کارشناسان فروش ما و یا دیگر راه های ارتباطی مثل اینستاگرام و واتس‌آپ محصول را خربداری کره و در اقصی‌نقاط ایران درب منزل تحویل بگیرید.