لیست محصولات
سبد خرید شما

شوینده لباس نوزاد

برند: فراش | Frosch مدل: مایع شستشوی لباس
..
750,000 تومان
قیمت بدون مالیات:750,000 تومان
برند: فراش | Frosch مدل: اسپری لکه بر لباس
..
455,000 تومان
قیمت بدون مالیات:455,000 تومان
برند: دالی | Dalli مدل: مایع شستشوی لباس کودک
..
448,000 تومان
قیمت بدون مالیات:448,000 تومان
برند: چیکو | Chicco مدل: ضد عفونی کننده وسایل کودک
..
445,000 تومان
قیمت بدون مالیات:445,000 تومان
برند: چیکو | Chicco مدل: اسپری لکه بر لباس چیکو
..
440,000 تومان
قیمت بدون مالیات:440,000 تومان
برند: چیکو | Chicco مدل: مایع نرم کننده لباس
..
358,000 تومان
قیمت بدون مالیات:358,000 تومان
برند: فراش | Frosch مدل: مایع نرم کننده لباس
..
355,000 تومان
قیمت بدون مالیات:355,000 تومان
برند: روکسی | Roxy مدل: پودرصابون لباسشویی
..
198,000 تومان
قیمت بدون مالیات:198,000 تومان
برند: مالوچسکا | Mallochesca مدل: مایع شستشوی لباس کودک
..
188,000 تومان
قیمت بدون مالیات:188,000 تومان
مایع شستشوی لباس کودک آریل | Ariel مایع شستشوی لباس کودک آریل | Ariel
ناموجود
برند: آریل | Ariel مدل: مایع شستشوی لباس کودک
..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
مایع شستشوی لباس چیکو | Chicco مایع شستشوی لباس چیکو | Chicco
ناموجود
برند: چیکو | Chicco مدل: مایع شستشوی لباس
..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
نمايش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)

با سلام خدمتِ همراهانِ عزیز وب سایت nikinini.com امروز قصد داریم در این مقاله در مورد شوینده لباسِ نوزاد و کودک با شما صحبت کنیم و اطلاعاتِ مفید و کاربردای در اختیارِ شما عزیزان قرار دهیم.مسأله شستنِ لباسِ نوزاد و کودک همیشه یکی از دغدغهای والدین بوده و خواهد بود . کودکان در قیاس با بزرگسالان به دفعاتِ بیشتری در طول روز لباس هایِ خود را کثیف می کنند.بازی کردن در طول روز با انواع و اقسام ملزومات یکی از دلایل کثیف شدن لباس هاست که اگر این بازی کردن بیرون از منزل اتفاق بیوفتد احتمال و میزانِ کثیف شدن لباس ها تشدید می شود .تعدادِ وعده هایِ غذاییِ آنها به مراتب بیشتر از بزرگسالان است و در سبد غذاییِ آنها انواع و اقسام تنقّلات نوچ و آبدار وجود دارد که یکی دیگر از عواملِ اصلی آلوده شدن البسه کودکان می باشد. کولیک معده،استفراغ و پس زدن شیر در نوزادان نیز 
یکی دیگر از دلایلِ کثیف شدن زود به زودِ لباس های نوزادان می باشد.آلوده شدن لباسِ کودکان امری اجتناب ناپذیر می باشد و در قیاس با بزرگسالان دفعات و گاهی شدّت بیشتری دارد.این سوال برای شما پیش می آید که چگونه باید لباس آنها را بشوییم؟با دست یا داخل ماشین لباسشویی؟آیا نیاز به یک مایعِ شستشوی خاصّی هست یا با همان مایع لباسی که برایِ خودمان استفاده می کنیم هم می توانیم برای لباس نوزاد و کودک استفاده کنیم ؟برای دریافتِ پاسخِ تمامیِ این سوال ها با nikinini همراه باشید .
طبیعتاً شستن لباس ها در ماشین لباسشویی به مراتب بهتر از شستنِ آنها با دست می باشد . علاوه بر اینکه کیفیتِ شستشو بالا می رود لباس ها را خشک به شما تحویل می دهد چرا که اکثرِ ماشین هایِ لباسشویی دارای خشکن لباس می باشند . با توجه به اینکه مخزنِ ماشین لباسشویی هایِ ما مملوء از باکتری ها می باشد بهتر است لباسِ نوزاد را قبل از لباسِ خودتان بشویید و یا از ماشین لباسشوییِ مخصوصِ کودکان استفاده کنید. 

شوینده لباس نوزاد

 

بهترین شوینده لباس نوزاد چیست؟

پوست نوزادان فوق العاده حساس و نازک می باشد . برای جلوگیری از آسیب دیدنِ این پوستِ حساس حتماً باید از شوینده های مخصوص لباسِ نوزاد و کودک استفاده کنید . این شوینده ها معمولاً به شکل مایع و پودرِ صابون در بازار یافت می شوند که در ساختارِ کلی تفاوتِ چندانی با یکدیگر ندارند فقط پودرهای صابونی اندکی شویندگی قوی تری دارند . محصولاتِ شوینده لباسِ نوزاد کودک کاملاً ضد حساسیت بوده و به پوستِ آنها آسیب نمی زند . ضدِ آلرژیک هستند و موجبِ ایجادِ حساسیت در کودکان نمی شوند و همچنین ضد الکتریسیته بوده و به هنگام پوشیدنِ نوزاد و کودک جرقّه نمی زنند .
به دلایلِ مختلفی از جمله خوردنِ انواعِ مربّاها ، شکلات ، بستنی ، شیر ، سوپ ، سرلاک ، داروها و قطره های خوراکی و غیره لباس نوزاد و کودک لَک شود . در این مواقع بهتر است قبل از شستشویِ لباس لک را از بین ببرید و سپس آنرا داخل ماشین قرار دهید . برای از بین بردنِ این لکه ها می توانید از مایعِ ضدافونی
کنندۀ الکل دار استفاده کنید. همچنین می‌توانید با ترکیبِ آب و سرکه و با کمکِ یک اسفنج به جانِ این لکه‌ها بیفتید. البته ما به شما اسپری لکه بر مخصوصِ لباس نوزاد و کودک را پیشنهاد می‌کنیم که کار را برای شما به‌مراتب راحت‌تر و نتیجه را مطلوب‌تر می‌کند.

بهترین شوینده لباس نوزاد چیست؟

خرید و قیمت شوینده لباس نوزاد

قیمتِ شوینده‌های لباس بر اساسِ برند و ایرانی یا خارجی بودنِ آنها متغیر است. معمولاً محصولاتی که در داخل کشور ساخته می‌شوند قیمتِ پایین‌تری نسبت به کالاهایِ مشابه خارجی دارند. از شرکت‌های خوب ایرانی که اقدام به تولید مایعِ لباس و پودر صابونِ نوزاد و کودک کرده‌اند می‌توان به برند فیروز اشاره کرد. این برند دارایِ کیفیت بسیار بالا و مشابه با برندهای خارجی و درعین‌حال قیمتِ مناسب‌تر در قیاس با آنها هست. برای خرید انواع مایع و پودر شستشویِ لباس در برندها و حجم‌های مختلف و آشنایی با آنها و نحوۀ کارکرد کافی است به وب‌سایت nikinini.com مراجعه کنید . 

خرید و قیمت شوینده لباس نوزاد

شوینده لباس نوزاد ضد حساسیت

تمامی محصولاتِ شوینده و بهداشتیِ نوزاد موجود در برندهای معتبر تماماً آنتی‌باکتریال و ضد حساسیت
بوده و به‌هیچ‌عنوان آسیبی به پوست حساسِ نوزاد و کودک نمی‌زند. آگاه باشید که کلیه محصولاتِ نوزاد از جمله البسه قبل از استفاده بهتر است شستشو داده شده و سپس تنِ نوزاد پوشانده شوند.