لیست محصولات
سبد خرید شما

ست آغازین نوزادی

برند: بیبی سیل | Babisil مدل: ست آغازین 6 تکه
..
3,700,000 تومان
قیمت بدون مالیات:3,700,000 تومان
ست آغازین 6 تکه اونت | Avent	ست آغازین 6 تکه اونت | Avent
-19 %
برند: اونت | Avent مدل: new born starter groming set
..
2,740,000 تومان 3,380,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,740,000 تومان
برند: دکتر براونز | Dr Brown's مدل: سِت آغازین 6 تکه
اگر دنبال یک سِت آغازین بسیار باکیفیت و کامل می‌گردید Dr.Brown’s یکی از بهترین‌ها در بازار است. یک مجموعه کامل 6 تکه از این برند معتبر آمریکایی که در قاره آمریکا شماره یک در انتخاب مادران است. این مجموعه شامل 2 عدد شیشه شیر 270 میل، 1 عدد شیشه شیر 150 میل، 1 عدد پستانک نوزاد تا شش ما..
2,480,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,480,000 تومان
نمايش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)

ست آغازین نوزادی

اولین‌بار که اسم ست آغازین نوزادی را شنیدم، به نظرم رسید که این ست باید شامل وسایل بهداشتی، لباس‌ها و به‌طور کلی هر چیزی باشد که نوزاد نیاز دارد. اما در حقیقت ست آغازین نوزادی، که نیونینی هم انواع مختلف آن را می‌فروشد، اصطلاحا به تعدادی شیشه شیر و ملزومات آن گفته می‌شود که به‌شکل ست خریداری می‌شوند و از همان ابتدای تولد تا زمانی که کودک را از شیر می‌گیرند کاربرد دارند.

ست آغازین نوزادی

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که چرا چند شیشه شیر؟ مگر یک شیشه شیر برای نوزاد کافی نیست؟ در جواب باید بگوییم که نیازهای تغذیه‌ای نوزاد با رشد او به سرعت تغییر می‌کند. از آنجا که رشد نوزاد در ماه‌های اول خیلی سریع است، شیشه شیری که در همان ابتدا برای او استفاده می‌شود برای ماه ششم کاربرد ندارد.

وقتی نوزاد تازه به دنیا می‌آید، حجم کمی از شیر را مصرف می‌کند و دهان کوچک او قدرت مکیدن کمی دارد. پس برای این شرایط نیاز به یک بطری شیر با اندازه کوچک است که سری آن حجم کمی از شیر را به‌تدریج وارد دهان کودک کند. اما با رشد نوزاد، حجم شیر مصرفی و قدرت مکیدن و قورت دادن بیشتر می‌شود. در این زمان لازم است از یک شیشه شیر بزرگ‌تر با سرشیشه‌ای استفاده کنید که حجم بیشتری از شیر را با سرعت بالاتر وارد دهان کودک کند.

برخی از ست‌های آغازین نیونینی، علاوه بر چند بطری با حجم‌های مختلف دارای اجزای دیگری هم هستند که در قسمت بعدی درباره آنها بیشتر توضیح می‌دهیم. در هر صورت به شما این اطمینان خاطر را می‌دهیم که می‌توانید هر مدلی از این ست‌ها را که می‌خواهید در نیونینی جستجو کنید.

خرید و قیمت ست آغازین نوزادی

همان‌طور که گفتیم اجزا و تعداد قطعات ست آغازین نوزاد در برند‌های مختلف متفاوت است. همین موضوع بر روی قیمت آنها تاثیر می‌گذارد. علاوه بر تعداد قطعات، همان‌طور که می‌دانید، نوع برند و کیفیت آن هم بر قیمت‌ها تاثیر دارد.

خرید و قیمت ست آغازین

برخی از ست‌های آغازین نوزادی در نیونینی علاوه داشتن چند عدد شیشه در سایزهای مختلف، دارای شیشه‌شور، دندان‌گیر و چند سرشیشه مجزا هستند. همچنین بعضی از آنها علاوه بر این موارد، دارای یک ظرف دیگر برای نگهداری شیر خشک هم می‌باشند. درپوش هم از جمله اقلامی است که در ست آغازین بسیاری از برند‌ها پیدا می‌شود.

ممکن است بپرسید چرا لازم است چند سرشیشه همراه با ست آغازین عرضه شود؟ مگر هر شیشه سرشیشه خود را ندارد؟ در پاسخ باید بگوییم که سرشیشه‌ها با هم فرق دارند. برخی از آنها بزرگ‌تر هستند و برای دهان کودکان چند ماهه ساخته شده‌اند. درحالی‌که برخی دیگر اندازه کوچکی دارند و برای ابتدای تولد مناسب هستند. علاوه بر این، آنها از نظر میزان شیری که بیرون می‌دهند و سرعت خروج شیر هم با هم فرق می‌کنند.

بیایید مثالی بزنیم. فرض کنید شما می‌خواهید مقدار کمی آب‌قند را به کودک شش‌ماهه خود بدهید. در این این صورت لازم نیست یک بطری بزرگ بردارید و همان بطری کوچکی که برای ابتدای تولد او استفاده می‌کردید کافی است. اما سر آن بطری برای کودک شش ماه کوچک است. پس به‌راحتی می‌توانید سری آن را عوض کنید و به فرزند خود ‌قند بدهید.

جدیدترین ست آغازین نوزادی

جدیدترین انواع ست آغازین نوزادی که نیونینی می‌فروشد، معمولا از برخی از تکنولوژی‌ها استفاده می‌کنند که مانع از نفخ نوزاد می‌شود. به این تکونولوژی‌ها «آنتی کولیک» گفته می‌شود. در این تکونولوژی سرشیشه جوری ساخته شده است که مانع از ورود هوا به همراه شیر به معده نوزاد می‌شود. اضافه کردن قطعات جانبی مانند یک لوله و محفظه ضدهوا نیز بخشی از این تکنولوژی است. شما می‌توانید انواع این نوع ست آغازین را در نیونینی پیدا کنید.

جدیدترین ست اغازین

ست‌های آغازینِ دارای این تکنولوژی بسیار مفید هستند. زیرا یکی از مشکلات همیشگی و رایج استفاده از شیشه شیر، نفخ کودکان است. کودکان پس از مصرف شیر معمولا دچار دل‌درد می‌شوند و گریه می‌کنند. اما این تکنولوژی با ممانعت از ورود هوا به معده، مانع از این مشکل می‌شود.

برخی از انواع ست‌های آغازین ضد کولیک در نیونینی قطعات کمی دارند، اما اگر ست‌هایی با قطعات زیاد را هم می‌خواهید باز هم احتمالا می‌توانید انواع آنتی کولیک آن را در نیونینی پیدا کنید. فقط کافی است قدری وقت بگذارید و اطلاعات و عکس‌های هر محصول را برسی کنید تا بتوانید مدل دلخواه خود را پیدا کرده و به‌شکل آنلاین از نیونینی بخرید.