لیست محصولات
سبد خرید شما

آویز تخت موزیکال کودک

آویز مارپیچ تخت و کریر پلی گرو | Playgro مدل آفتابگردان آویز مارپیچ تخت و کریر پلی گرو | Playgro مدل آفتابگردان
-6 %
برند: پلی گرو | Playgro مدل: آفتابگردان
..
1,450,000 تومان 1,540,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,450,000 تومان
آویز تخت موزیکال و چراغ‌دار هانگر | Huanger	آویز تخت موزیکال و چراغ‌دار هانگر | Huanger
-9 %
برند: هانگر | Huanger مدل: Music Mobile
..
1,450,000 تومان 1,590,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,450,000 تومان
آویز بالای تخت کودک لمون | Lemon کد 808 آویز بالای تخت کودک لمون | Lemon کد 808
-6 %
برند: لمون | Lemon مدل: 808
..
1,430,000 تومان 1,520,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,430,000 تومان
برند: متفرقه مدل: آویز بالای تخت
آویز بالای تخت کودک ..
1,290,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,290,000 تومان
آویز کریر جغجغه ای فیل و خرگوش آویز کریر جغجغه ای فیل و خرگوش
جدید
برند: متفرقه مدل: آویز کریر جغجغه ای
..
940,000 تومان
قیمت بدون مالیات:940,000 تومان
آویز کریر جغجغه ای جغد و خرگوش آویز کریر جغجغه ای جغد و خرگوش
جدید
برند: متفرقه مدل: آویز کریر جغجغه ای
..
940,000 تومان
قیمت بدون مالیات:940,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 48 (4 صفحه)

آویز تخت موزیکال یکی از وسایل مهمی است که معمولا همه پدر و مادرها در سیسمونی فرزند خودشان قرار می‌دهند. این آویزها همان چیزهایی هستند که بالای تخت نوزاد یا بالای گهواره‌اش آویزان می‌شود تا با آنها بازی کند و سرگرم شود. در حقیقت آویز تخت، اولین اسباب‌بازی بچه است. وقتی نوزاد به‌دنیا می‌آید توانایی‌های خیلی کمی دارد و حتی تا مدتی حرکات دستانش در اختیار خودش نیست. اما نصب یک آویز تخت بالای سر او، نوزاد را کاملا سرگرم می‌کند. فرزند شما حرکات آویز را دنبال می‌کند و کمی که دستانش قوی‌تر شد، می‌تواند آنها را به سمت آویز دراز کرده و با عروسک‌هایش بازی کند. آویزهای تخت موزیکال، موسیقی و صدا هم پخش می‌کنند تا به سرگرمی کودک کمک بیشتری کنند. برخی از انواع آنها هم بر روی سقف نور می‌اندازند این نورها حرکت کرده و خاموش و روشن می‌شود.

آویز تخت موزیکال

همان‌طور که همه ما می‌دانیم، اسباب‌بازی‌ها برای رشد مهارت‌ها، هوش و حرکات بچه‌ها خوب هستند. اگر با این دیدگاه به آویز تخت موزیکال نگاه کنید، دیگر آن را یک وسیله غیر مفید که فقط کودک را آرام می‌کند نمی‌بینید، بلکه آویز را یک وسیله مفید تلقی می‌کنید که توانایی‌های کودک را زیاد می‌کند. به‌همین دلیل هم لازم است خوب بگردید و آویز تخت مناسبی را خریداری کنید. نیونینی انواع مختلف آویز تخت موزیکال و غیر موزیکال را با قیمت‌های مختلف به فروش می‌رساند. 

 

قیمت آویز تخت کودک

قیمت انواع مختلف آویز تخت کودک خیلی متفاوت است. برخی از انواع دستی هستند، یعنی باید آنها را با دست بچرخانید وگرنه حرکت نمی‌کنند. اما برخی دیگر با باطری کار می‌کنند و خودشان می‌چرخند. این انواع تا زمانی که آنها را خاموش نکنید به حرکت ادامه می‌دهند و معمولا موزیک هم پخش می‌کنند. پس منطقی است که قیمت آنها بیشتر از انواع ثابت باشد. 
ممکن است برخی امکانات دیگر هم در این اسباب‌بازی‌ها وجود داشته باشد که قیمت آنها را افزایش دهد. مثلا برخی از آنها تصاویر کارتونی روی دیوار پخش می‌کنند که بر افزایش قیمت آنها موثر است. اما معمولا یک آویز تخت موزیکال که آهنگ می‌زند و به طور اتوماتیک می‌چرخد برای بچه کافی است. 

 

خرید اینترنتی تخت موزیکال

خرید اینترنتی آویز تخت موزیکال خیلی راح‌تر از خرید حضوری آن است. شما می‌توانید با خیال راحت مدل‌های مختلف را در نیونینی پیدا کنید و ویژگی‌ها و قیمتشان را با هم مقایسه کنید. 

خرید اینترنتی تخت موزیکال
یکی از مواردی که هنگام خرید اینترنتی آویز تخت موزیکال باید به آن قت کنید، جنس عروسک‌ها است. بهتر است عروسک‌هایی که به آویز وصل هستند جنسی داشته باشند که بتوانید آنها را به راحتی بشویید و خشک کنید. از آنجا که کودک آنها را داخل دهان می‌کند، باید همیشه تمیز باشند. تمیزکردن آویزهای پارچه‌ای معمولا سخت است و خشک کردن آنها هم طول می‌کشد. اما اگر عروسک‌ها از پلاستیک محکم باشند، راحت می‌توانید آنها را بشورید  و خشک کنید. 
نکته دیگری که هنگام خرید باید در نظر بگیرید این است که آویزها تیز نباشند وگرنه به دست و دهان کودک آسیب می‌زنند. اگر از برندهای خوب خرید کنید، معمولا با این مشکلات روبرو نمی‌شوید. 

 

بهترین آویز تخت نوزاد

بهترین آویز تخت نوزاد در شرایط مختلف متفاوت است. معمولا آویزهای موزیکال ساده خوب هستند؛ بقیه چیزها وابسته به سلیقه پدر و مادر است. اما باید آگاه باشید که این آویزها را نمی‌توان کامل شست، چون باطری دارند و اگر شسته شوند، دستگاه از کار می‌افتد. اما خیلی از مدل‌ها این امکان را دارند که عروشک هایشان را جدا کنید و بشویید. 
هرچه آویز پیشرفته‌تر باشد، تمیزکردن آن سخت‌تر است. برخی از آویزهای تخت، سقفی هستند، یعنی بر روی سقف بالای تخت نصب می‌شوند. این آویزها خیلی مناسب نیستند، چون با تغییر محل تخت باید آنها را جدا کنید و در جای دیگری نصب کنید. در این شرایط، جای سوراخ نصب آنها بر روی سقف باقی می‌ماند. بهترین آویز تخت نوزاد مدل‌هایی است که روی خود تخت نصب می‌شوند و می‌توانید همراه تخت آنها را جابجا کنید. 
اگر می‌خواهید بیشتر با آویزهای تخت آشنا شوید و مدل‌های مختلف آن را ببینید می‌توانید در همین صفحه نیونینی همه مدل‌ها را بررسی کنید. هر کدام را که مناسب می‌بینید باز کنید تا ویژگی‌ها و عکس‌های آن به طور دقیق برای شما نمایش داده شود و بعد با مقایسه چند آویز با هم، چیزی را که از همه بهتر است بخرید.