لیست محصولات
سبد خرید شما

تشک بازی نوراد و کودک

برند: وین فان | WinFun مدل: تشک بازی موزیکال
..
4,230,000 تومان
قیمت بدون مالیات:4,230,000 تومان
تشک بازی کودک دری بیبی | Dery Baby تشک بازی کودک دری بیبی | Dery Baby
-19 %
برند: دری بیبی | Dery Baby مدل: تشک بازی کودک
..
4,100,000 تومان 5,040,000 تومان
قیمت بدون مالیات:4,100,000 تومان
تشک بازی و استخر توپ طرح راکون تشک بازی و استخر توپ طرح راکون
-11 %
برند: متفرقه مدل: راکون
..
3,150,000 تومان 3,550,000 تومان
قیمت بدون مالیات:3,150,000 تومان
برند: ببرئو | Bebereo مدل: یونیکورن و لاکپشت
..
2,990,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,990,000 تومان
برند: ببرئو | Bebereo مدل: پاندا و اسب آبی
..
2,990,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,990,000 تومان
برند: ببرئو | Bebereo مدل: روباه آهو و گوسفند
..
2,990,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,990,000 تومان
برند: ببرئو | Bebereo مدل: خرس و الاغ
..
2,990,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,990,000 تومان
برند: ببرئو | Bebereo مدل: جغد و گوسفند
..
2,990,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,990,000 تومان
برند: ببرئو | Bebereo مدل: الاغ و کوالا
..
2,990,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,990,000 تومان
تشک بازی پیانویی هانگر | Huanger مدل HE0611 تشک بازی پیانویی هانگر | Huanger مدل HE0611
-5 %
برند: هانگر | Huanger مدل: HE0611
تشک بازی پیانویی هانگر مدل HE0611..
2,740,000 تومان 2,880,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,740,000 تومان
تشک بازی طرح فیل هولی تویز | HOLA TOYS تشک بازی طرح فیل هولی تویز | HOLA TOYS
-6 %
برند: هولی تویز | Hola Toys مدل: 4in1 Design Musical Activity Mat
تشک بازی پیانو‌دار هولی تویز | HOLA TOYS ..
2,690,000 تومان 2,850,000 تومان
قیمت بدون مالیات:2,690,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 65 (6 صفحه)

تشک بازی و پارک بازی نوزاد

تشک بازی و پارک بازی نوزاد، همان چیزی است که از اسمش مشخص است؛ یک تشک نرم که نوزاد و کودک روی آن دراز می‌کشد و در آن بازی می‌کند. نیونینی انواع آنها را می‌فروشد.

این تشک‌ها معمولاً خیلی خلاقانه تولید می‌شوند تا در هر سانتِ آنها، یک بازی و یا یک هیجان تازه برای کودک وجود داشته باشد. تقریباً همه آنها، علاوه بر این‌که روی سطحِ تشک، عکس‌های کارتونی و وسایل بازی دارند، دارای سقفی هم هستند که از قسمت‌های مختلف آن، عروسک و اسباب‌بازی آویزان شده و جاهایی دارد که والدین می‌توانند به آنها اسباب‌بازی‌هایی را که بچه دوست دارد آویزان کنند.

تشک بازی و پارک بازی نوزاد

شما می‌توانید انواع این تشک‌ها را در همین صفحه سایت نیونینی ببینید و هر کدام را که می‌خواهید به شکل اینترنتی خرید کنید.

تشک بازی نوزاد دختر و پسر

نیونینی هم انواع تشک بازی دخترانه و هم انواع تشک بازی پسرانه را می‌فروشد. اما اگر می‌خواهید از این تشک‌ها برای بچه‌های بعدی خود هم استفاده کنید، بهتر است انواع اسپرت آن را انتخاب نمایید که مناسب هر دو جنس هستند. بااین‌حال، اگر تمایل دارید تشکی که می‌خرید دخترانه و یا پسرانه باشد، بیشتر باید به اسباب‌بازی‌هایی که از آن آویزان شده دقت کنید تا ببینید دخترانه هستند یا پسرانه؛ البته باید این را هم بگوییم که چون این تشک‌ها معمولاً برای نوزاد استفاده می‌شوند و نوزاد خیلی فرق اسباب‌بازی‌های دخترانه و پسرانه را نمی‌داند، بسیاری از انواع آنها برای هر دو جنس قابل‌استفاده هستند.

برخی از انواع تشک‌های بازی که در نیونینی به فروش میرسد، موزیکال هستند و برخی از آنها هم در دور تشک دارای یک حفاظ هستند که مانع خارج‌شدن بچه و یا پرت‌شدن او به بیرون می‌شود. والدین می‌توانند کودک را با خیال راحت در این تشک‌ها بگذارند و به کار خود برسند.

تشک بازی دخترانه و پسرانه

تشکهای بازی نیونینی، معمولاً از سه‌ماهگی، هم برای نوزادان دختر و هم برای نوزادان پسر قابل‌استفاده است. کودکان در این زمان می‌توانند دست‌های خود را بالا بیاورند و عروسک‌ها را بگیرند. این تشک‌ها علاوه بر این‌که به آرام‌شدن کودک کمک می‌کند، برای رشد مهارتهای او هم بسیار مفید هستند. کودک از طریق بازی، با محیط اطرافش ارتباط برقرار می‌کند و چیزی یاد می‌گیرد. عروسک‌هایی که به تشک وصل هستند، می‌توانند مهارت‌های انگشتان او را زیاد کنند، بازوهایش را قوی کنند، به بینایی او کمک کنند و به‌طورکلی او را رشد دهند.

قیمت تشک بازی نوزاد ایرانی و خارجی

معمولاً تشک‌های بازی خارجی، مخصوصاً اگر از مارک‌های معروف باشند، گران‌تر از تشک‌های ایرانی هستند. اما حتماً لازم نیست انواع خارجی را بخرید. اگر بودجه شما محدود است، می‌توانید از بین تشک‌های ایرانی که در نیونینی است، مدل‌های خیلی خوبی را پیدا کنید. برخی از نکات هست که اگر هنگام خرید آنها را در نظر بگیرید، می‌توانید با قیمت خوب، تشک‌های بازی بسیار کاربردی بخرید. این نکات را اینجا برایتان می‌گوییم.

اول‌ازهمه سعی کنید چیزی را بخرید که جنس خوبی داشته باشد. تشک بازی باید کاملاً نرم باشد. اگر پلاستیکی است از مواد بهداشتی و مناسب بچه‌ها تولید شده باشد و رنگ شیمیایی نداشته باشد. اگر هم پارچه‌ای است نباید پرز بدهد و یا حساسیت‌زا باشد.

نکته دوم این است که سعی کنید تشک بازی را بخرید که تا جای ممکن امکانات بیشتری داشته باشد؛ یعنی هم روی سقف آن اسباب‌بازی‌های زیادی باشد و هم در کف آن. اگر چنین تشکی را بخرید، نوزاد و کودک مدت‌ها با آن سرگرم می‌شود؛ اما اگر فقط چند عروسک محدود داشته باشد، حوصله بچه به‌زوری سر می‌رود.

نکته سوم این است که عروسک‌ها بهتر است قابلیت جایگزینی داشته باشند یا تشک قسمت‌هایی را داشته باشد که والدین بتوانند از آن قسمت‌ها، عروسک‌های اضافی را آویزان کنند. این قابلیت خیلی مهم است، چون کمک می‌کند تشک بازی همیشه برای بچه جذاب باشد.

خرید اینترنتی پارک و تشک بازی

یکی از بهترین راه‌های خرید پارک و تشک بازی، خرید اینترنتی آن است. این روزها خرید حضوری خیلی کم‌رنگ شده است. دلیل آن هم این است که اطلاعاتی را که می‌توانید به شکل اینترنتی به دست بیاورید، خیلی بیشتر از اطلاعات حضوری هستند.

خرید اینترنتی تشک بازی

ازاین‌گذشته وقتی به یک مغازه یا چند مغازه برای خرید می‌روید، تنها چند مدل محدود را می‌بینید و نمی‌توانید اطلاعات کاملی را راجع به آنها پیدا کنید. اما اگر قصد خرید اینترنتی را داشته باشید، می‌توانید انواع مختلف این تشک‌ها را به شکل آنلاین در نیونینی پیدا کنید؛ روی عکس‌ها زوم کنید، تمام ویژگی‌های آن را بادقت بخوانید و بعد با مقایسه قیمت‌ها، چیزی را که می‌خواهید بخرید.