لیست محصولات
سبد خرید شما

نی نی لای لای دخترانه و پسرانه

گهواره برقی چهار کاره ماستلا | Mastela مدل 08114 گهواره برقی چهار کاره ماستلا | Mastela مدل 08114
-7 %
برند: ماستلا | Mastela مدل: 08114
..
5,000,000 تومان 5,400,000 تومان
قیمت بدون مالیات:5,000,000 تومان
گهواره برقی چهار کاره ماستلا | Mastela مدل 08113 گهواره برقی چهار کاره ماستلا | Mastela مدل 08113
-7 %
برند: ماستلا | Mastela مدل: 08113
..
5,000,000 تومان 5,400,000 تومان
قیمت بدون مالیات:5,000,000 تومان
برند: کهونگ‌شنگ | Kehongsheng مدل: نی نی لای لای چهار کاره
..
4,580,000 تومان
قیمت بدون مالیات:4,580,000 تومان
برند: کهونگ‌شنگ | Kehongsheng مدل: Baby Rocker Bouncer Chair 3 in 1
KEHONGSHENG مدل Baby Rocker Bouncer Chair 3 in 1 ..
4,200,000 تومان
قیمت بدون مالیات:4,200,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 16 (2 صفحه)

نی‌نی‌لای‌لای

خواب کودک همواره یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های پدران و مادران بوده و خواهد بود. نوزادان پس از به‌دنیاآمدن ساعت‌های زیادی را در طول روز مشغول خوابیدن هستند. گاهی در طول بیست و چهار ساعت شبانه‌روز نوزاد بیست ساعت را در خواب عمیق به سر می‌برد. مهیاکردن یک فضای آرام و بدون سروصدا یکی از اصلی‌ترین وظایف و دغدغه‌های والدین است. فضایی که نوزاد در آن می‌خوابد باید شرایط مناسبی داشته باشد. نور کم، بی‌صدا بودن، دمای هوای مطلوب، نرمی و استاندارد بدون سرویس خواب نوزاد از ارکان اصلی یک فضای خواب ایده‌آل و مناسب برای نوزاد و کودک است. محصولات بسیار متعددی برای خواب نوزاد از سوی برندهای تولیدکننده لوازم نوزاد و کودک در سال‌های اخیر روانۀ بازار شده است. به‌مرورزمان این محصولات تکامل‌یافته و با برقی شده محصولات، کار برای پدران و مادران به‌مراتب راحت‌تر شده است. محصولات قدیمی و جدیدتری که برای خواب نوزاد در طول سالیان روانه بازار شده است به شرح زیر است که در ادامه به معرفی کوتاه و مختصر و مفید تمامیِ آن‌ها خواهیم پرداخت. پس با ما همراه باشید. گهواره‌های چوبی یکی از قدیمی‌ترین محصولات برای خواب نوزاد بوده است. همان‌طور که از نامشان پیداست جنس آن‌ها از چوب است و عملکرد ساده‌ای دارد. تخت و پارک کودک نیز یکی از محصولات باسابقه نسبتاً طولانی در بازار است. تخت پارک از فلز و پارچه ساخته شده و دارای دوطبقه است. طبقه بالا برای خواب کودک و طبقه‌پایینی برای بازی‌کردن کودک مناسب است. تخت پارک معمولاً تا سه‌سالگی قابل‌استفاده است. قابلیت تا شدن دارد و  می‌توان آن را بیرون از منزل برد. تخت کنار مادر هم یکی از محصولات جدید موجود در بازار است که حدوداً یک دهه از ورود آن به مارکت سیسمونی می‌گذرد. تخت کنار مادر قابلیت باز شدن ازیک‌طرف را دارد که کمک می‌کند دسترسی به نوزاد و رویت او در طی شبانه‌روز راحت‌تر شود. از دیگر قابلیت‌های کاربردی تخت کنار مادر تنظیم ارتفاع آن متناسب با تخت والدین است. تخت کنار مادر پایه‌های فلزی دارد و قسمت بالاییِ آن از پارچه و ابر تشکیل شده است. تخت کنار مادر نیز همانند تخت و پارک قابلیت تا شدن و بیرون بردن از منزل را دارد. تاب‌ها و گهواره‌های برقی نیز از محصولات جدید و پرطرف‌دار در میان محصولات نوزاد و کودک است. این محصولات به‌صورت خودکار و برقی تکان می‌خورد و دیگر نیاز نیست شما مدام آن را با دست تکان دهید. تکان منظم و ریتمیک آن برای نوزاد آرام‌بخش است و باعث خوابیدن او می‌شود. دراین‌بین برخی از خانواده‌ها فضای کمتری در اختیار دارند و نمی‌توانند تخت و گهواره‌های بزرگ را در اتاق‌خواب بگذراند و یا قصد دارند هزینۀ کمتری را متحمل شوند. در این صورت بهترین گزینه برای آن‌ها نی‌نی لای‌لای است. در ادامه به بررسی مدل‌های نی‌نی لای‌لای خواهیم پرداخت.

نی نی لای لای

نی‌نی لای‌لای دارای مکانیزم تقریباً ساده‌ای است. پایه‌های فلزی و نشیمنگاه پارچه‌ای به طور یکسان در تمامی مدل قابل رویت است. برخی از نی‌نی لای‌لای‌ها فاقد حرکت هستند و به‌صورت ثابت بر روی سطح صاف قرار می‌گیرند. این نی‌نی لای‌لای ها دارای ویبره هستند. ویبره باعث ماساژ و آرامش کودک می‌شود بعلاوه پس از شیردهی کمک می‌کند نوزاد شیر را راحت‌تر هضم کند. به این نی‌نی لای‌لای‌ها به‌اصطلاح Bouncer می‌گویند. بونسرها دارای کمربند ایمنی هستند تا کودک از داخل آن خارج نشود و به بیرون سُر نخورد. برخی از بونسرها دارای یک آویز عروسکی هستند تا کودک بتواند با آن‌ها بازی کند و برای مدتی سرگرم شود و همچنین برخی از آنها دارای موزیک هستند تا برای نوزاد لذُت‌بخش‌تر و سرگرم‌کننده‌تر باشند. بونسرها با باطری کار می‌کنند و معمولاً تا یک‌سالگی قابل استفاده هستند. مدل دیگری از نی‌نی لای‌لای هست که دارای حرکت است. حرکت آن به‌صورت دستی و به سمت عقب و جلو است. به این مدل از نی‌نی لای‌لای‌ها Rocker می‌گویند. حرکت راکرها به خواب راحت و آرامش نوزاد کمک شایانی می‌کند. راکرها نیز همانند بونسرها دارای کمربند ایمنی چندنقطه‌ای هستند. این کمربندها قابل‌تنظیم هستند تا کودک در سنین بالاتر و با جثۀ تپل‌تر نیز بتواند از آن استفاده کند. راکرها قابلیت ثابت‌شدن و بدون حرکت ماندن را دارند. در برخی از مدل‌ها زاویه خواب در چند حالت قابل‌تنظیم است. راکر نیز معمولاً دارای آویز عروسکی هست تا کودک بتواند با آن سرگرم شود. برخی از راکرها قابلیت تبدیل به صندلی را نیز دارند تا کودکان تا وزن هجده کیلوگرم بتواند از آن به‌عنوان صندلی استفاده کند. سمت‌های پارچه‌ای معمولاً جداشونده و قابل شستشو هستند. نی‌نی لای‌لایها فضای کمی در خانه اشغال می‌کنند و می‌توان آن را با خود بیرون از منزل برد.

خرید اینترنتی نی نی لای لای

خرید اینترنتی نی‌نی‌لای‌لای

برای رویت و خرید انواع نی‌نی لای‌لای کافی است به سایت معتبر nikinini.com مراجعه کرده و پس از دیدن مدل‌های مختلف محصول موردنظر خود را خریداری کرده و آن را در جای‌جای ایرانِ عزیزمان درب منزل تحویل بگیرید.