لیست محصولات
سبد خرید شما

بالش شیردهی

برند: ایسیز | Isiz مدل: بالش شیردهی چند کاره نوزاد
..
945,000 تومان
قیمت بدون مالیات:945,000 تومان
برند: دی روحه | Die Ruhe مدل: بالش شیردهی نوزاد
..
430,000 تومان
قیمت بدون مالیات:430,000 تومان
برند: بی بی اسکای | BBSKY مدل: بالشت عروسکی چند منظوره
بالشت عروسکی چند منظوره بی بی اسکای | BBSKY ..
220,000 تومان
قیمت بدون مالیات:220,000 تومان
برند: هلو بیبی | HelloBaby مدل: بالش فرم‌دهی طرح گربه
..
175,000 تومان
قیمت بدون مالیات:175,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 19 (2 صفحه)

بزرگ‌کردن یک موجود کوچولوی زنده در داخل بدن و بعد، به دنیا آوردن و شیردادن به او یک حس فوق‌العاده و جادویی است. این احساس آن‌قدر قشنگ است که خیلی از خانم‌ها مادرشدن را بهترین خاطره زندگی‌شان می‌دانند. اما تغییرات بدن در این دوران آن‌قدر سریع است که گاهی نمی‌گذارد مادرها به‌اندازه کافی از بارداری و شیردادن لذت ببرند. وقتی شکم بزرگ می‌شود، خوابیدن و بلندشدن از جا سخت می‌شود. حتی اگر قبل از حامله شدن یک بالش خیلی راحت داشته باشید، احتمالا در بارداری حس می‌کنید که اصلا راحت نیست.

از طرف دیگر، شیردادن هم دردسرهای خودش را دارد. مادر که تازه زایمان کرده، خیلی ضعیف است و این‌که نوزاد را زیر سینه خود نگه دارد و چندیدن بار در روز به او شیر بدهد برایش خیلی سخت است.

بالش شیردهی

اما نگران نباشید! به‌دلیل همین مشکلات جهانی است که بالش شیردهی و بارداری اختراع شده است. این بالش‌ها، هم کار شما را راحت می‌کنند و هم باعث می‌شوند لذت حاملگی و شیردادن به نوزاد بیشتر شود. نیونینی انواع مختلف این بالش‌ها را دارد.

انواع بالش شیردهی

کار اصلی بالش شیردهی این است که نوزاد را روی آن بگذارید تا زیر سینه بالا بیاید، جای او نرم باشد و مجبور نباشید با دست مرتبا او را نگه دارید. این بالش‌ها به‌شکل‌های زیر تولید می‌شوند. 

بالش شیردهی نیم‌دایره‌ای: بالش‌های نیم‌دایره‌ای خیلی مرسوم هستند و بیشتر از همه مدل‌ها پیدا می‌شوند. مدل نیم‌دایره‌ای آنها هم جای خوبی را برای قراردادن سر و بدن نوزاد ایجاد می‌کنند و هم فضایی به‌وجود می‌آورند که بقیه بدن و پاهای نوزاد از بالش بیرون بیاید و آویزان شود؛ اما راحتی آنها فقط برای نوزاد نیست، مادر می‌تواند بازوی خودش را روی بالش بگذارد و به نوزاد شیر دهد.

بالش شیردهی ورقه‌ای: یک پروانه را در نظرتان بگیرید که عوض دو بال، چندین بال دارد. این بال‌ها ضخامت دارند و شما می‌توانید آنها را مثل کتاب ورق بزنید تا ضخامتی را که می‌خواهید زیر سر و پای نوزاد ایجاد کنید.

بالش‌های دو بازو: همان‌طور که دستکش فر را در داخل دستتان می‌کنید، بالش‌های بازویی را هم باید دور بازویتان بپیچید. این بالش‌ها شبیه یک لوله توخالی و نرم هستند که مادر دستش را داخل آن می‌کند و بچه را روی بازوی خودش قرار می‌دهد. 

ما سعی کردیم در نیونینی انواع مختلف بالش شیردهی را جمع‌آوری کنیم تا شما هر مدلی را که با آن راحت هستید بخرید.

خرید و قیمت بالش شیردهی نوزاد

برای خرید بالش شیردهی باید ببینید که چه مدلی برای شما راحت‌تر است. مثلا مدل‌های بازویی برای افرادی خوب است که می‌خواهند دست آنها تبدیل به بالش شود. اما این مدل نمی‌گذارد مادر دست خود را از زیر سر نوزاد بردارد، درحالی‌که که مدل‌های دیگر این فایده را دارند و به مادر آزادی می‌دهند.

خرید اینترنتی بالش شیردهی

اگر مدل‌ نیم دایره‌ای را بخرید می‌توانید وقتی نوزاد بزرگ‌تر شد، او را وسط بالش بنشانید و پشتش را به آن تکیه دهید که نیفتد، اما بالش‌های ورقه‌ای و بازویی این امکان را ندارند.

بالش‌های ورقه‌ای فایده‌هایی دارند که دو بالش دیگر ندارند، چون آنها را می‌توانید کوتاه و بلند کنید و بلندی‌شان را با بزرگ شدن کودک تغییر دهید.

قیمت بالش شیردهی هم معمولا گران نیست، اما برخی از برند‌های خارجی معمولا گران‌تر هستند. اگر در نیونینی کمی بگردید، می‌توانید هر مدل بالشی را که بخواهید با قیمت خوب پیدا کنید.

 

بالش بارداری هوشمند

احتماالا اولین باری که اسم بالش هوشمند بارداری را شنیدید، فکر کردید چیزی مثل گوشی هوشمند است، اما بعد فهمیدم که بالش هوشمند یعنی بالشی که فوم هوشمند دارد. این فوم‌ها بر اساس شکل بدن مادر تغییر می‌کنند و شکل می‌گیرند. این باعث می‌شود که ستون فقرات و شکم در آن راحت باشد. وقتی مادر روی بالش هوشمند می‌خوابد بدون این‌که بفهمد، به پشت برنمی‌گردد و در حالت پهلو که بهترین حالت برای مادر و جنین است می‌ماند.

بالش شیردهی عروسکی

بالش شیردهی عروسکی میتواند هر مدلی باشد: نیم‌دایره‌ای، بازویی و ورقه‌ای؛ اما فرق آن با بقیه بالش‌ها این است که به شکل حیوانات طراحی شده تا بچه‌ها از آن خوششان بیاید.

بالش شیردهی دی روحه

نمی‌دانیم چرا به آن بالش دی روحه می‌گویند، اما این بالش شیردهی شبیه انواع ورقه‌ای است، با یک فرق؛ و آن این است که تنها یک ورق اضافی در قسمت سر دارد که مادر دستش را زیر آن می‌گذارد.

بالش شیردهی چیکو

چیکو برند خیلی معروفی است که بالش شیردهی و بارداری هم تولید می‌کند. انواع مختلف بالش‌های این برند را نیونینی می‌فروشد.