لیست محصولات
سبد خرید شما

جغجغه نوزاد

ست جغجغه و صندلی اسباب بازی کودک ست جغجغه و صندلی اسباب بازی کودک
جدید
برند: اسباب بازی مدل: ست جغجغه و صندلی اسباب بازی کودک
..
1,340,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,340,000 تومان
برند: متفرقه مدل: Bear Rattle 10pcs
..
1,290,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,290,000 تومان
برند: یوبین | Youbeien مدل: ست جغجغه 10 عددی
ست جغجغه دندان‌گیر یوبین | YOUBEIEN ..
1,050,000 تومان
قیمت بدون مالیات:1,050,000 تومان
برند: یوبین | Youbeien مدل: ست جغجغه 8 عددی
ست جغجغه دندان‌گیر یوبین | YOUBEIEN ..
950,000 تومان
قیمت بدون مالیات:950,000 تومان
برند: متفرقه مدل: Elephant Rattle 12 pcs
..
885,000 تومان
قیمت بدون مالیات:885,000 تومان
برند: یوبین | Youbeien مدل: ست جغجغه 6 عددی
ست جغجغه دندان‌گیر یوبین | YOUBEIEN ..
850,000 تومان
قیمت بدون مالیات:850,000 تومان
ست جغجغه دندانگیر 12 عددی هانگر | Huanger ست جغجغه دندانگیر 12 عددی هانگر | Huanger
-8 %
برند: هانگر | Huanger مدل: ست جغجغه دندانگیر 12 عددی
..
825,000 تومان 897,000 تومان
قیمت بدون مالیات:825,000 تومان
برند: متفرقه مدل: Frog Baby Rattle 6pcs
..
685,000 تومان
قیمت بدون مالیات:685,000 تومان
ست جغجغه و دندان‌گیر 10 عددی کیفی بی‌بی این | Bibi Inn ست جغجغه و دندان‌گیر 10 عددی کیفی بی‌بی این | Bibi Inn
جدید
برند: بی‌بی این | Bibi Inn مدل: ست جغجغه و دندان‌گیر 10 عددی کیفی
..
680,000 تومان
قیمت بدون مالیات:680,000 تومان
برند: متفرقه مدل: آویز کریر
عروسک‌ها یکی از محبوب‌ترین ملزومات برایِ کودکان است. عروسک‌های پولیشی یکی از جذاب‌ترینِ اقلام برایِ نوزادان و کودکان است. این آویز قابل اتصال به دستۀ کریر، لبۀ تخت و دیگر نقاط است. آویز کریر طرح رنگ‌های شاد و  دلربا برای کودکان است. عروسک‌های قارچ، زنبور، حلزو..
665,000 تومان
قیمت بدون مالیات:665,000 تومان
برند: متفرقه مدل: طرح هویج
عروسک‌ها یکی از محبوب‌ترین ملزومات برایِ کودکان است. عروسک‌های پولیشی یکی از جذاب‌ترینِ اقلام برایِ نوزادان و کودکان است. این آویز قابل اتصال به دستۀ کریر، لبۀ تخت و دیگر نقاط است. آویز کریر طرح رنگین‌کمان با رنگ پایه طوسی قابل ست کردن با اتاق و دیگر لوازم کودک است. عرو..
665,000 تومان
قیمت بدون مالیات:665,000 تومان
نمايش 1 تا 12 از 40 (4 صفحه)

اگر کمی به بچگی خودتان فکر کنید، احتمالا صدای جغجغه‌ای که بزرگ‌تر‌ها برایتان تکان می‌دانند را یادتان می‌آید. چه حس و حال خوبی بود! برای من که آن جغجغه کوچولو شبیه یک جعبه اسرار آمیز بود و اولین اسباب بازی واقعی بود که می‌توانستم در دستم بگیرم و با آن بازی کنم.

جغجغه نوزاد

ممکن است برای برخی از بزرگ‌ترها جغجغه یک وسیله ابتدایی و بی‌فایده به‌نظر برسد و بخواهند عوض آن اسباب‌بازی‌های پیشرفته‌تری برای کودکشان بخرند. اما اگر به بچگی خودتان فکر کنید متوجه می‌شوید که جغجغه اولین و زیباترین اسباب بازی است که نوزاد بعد از ورود به این دنیا با آن خوشحال می‌شود. پس حتما چند جغجغه خوب قبل از تولد برای نوزادتان بخرید تا حسابی او را خوشحال کنید. نینونینی جغجغه‌های خیلی متفاوتی را دارد که به شما قدرت انتخاب زیادی می‌دهد.

خرید و قیمت جغجغه

جغجغه معمولا زیاد گران نیست، چون وسیله خیلی پیچیده‌ای در آن به‌کار نرفته است، فقط یک سری اجزا در داخل خودش دارد که هنگام تکان خوردن به هم می‌خورند و صدا می‌دهند. اما ظاهر جغجغه‌ها خیلی با هم فرق می‌کند و همین بر قیمتشان تاثیر می‌گذارد.

برای خرید جغجغه باید برخی از موارد را در نظر بگیرید.

اول از همه و مهم‌تر از همه صدای جغجغه است. صدا جغجغه هم باید برای بچه‌ها لذت‌بخش باشد و هم برای بزرگ‌ترها قابل تحمل! نباید جغجغه‌هایی را بخرید که صدایشان خیلی بلند و ناگهانی یا زیر است. چون ممکن است اولا بچه را، مخصوصا در ماه‌های اول بترساند و برایش آرامش‌بخش نباشد. دلیل دوم هم این است که بعد از چند‌وقت خود کودک قرار است جغجغه را دسترش بگیرد و صدای آن را دربیاورد. پس نباید صدایش جوری باشد که به اعصاب بقیه اعضای خانواده فشار بیاورد. جغجغه‌هایی که نیونینی می‌فروشد، معمولا صداهای ملایمی دارند و آزاردهنده نیستند.

یک مورد دیگر، جنس جغجغه است که باید دو چیز را در مورد آن در نظر بگیرید. اول این‌که نباید مواد مضری داشته باشد، چون بچه آن را به دهان می‌برد. دوم این‌که باید جنس آن طوری باشد که به دهان و دست بچه آسیب نزند. پلاستیک‌های تیز و محکم می‌تواند دهان بچه را پاره کنند. برخی از جغجغه‌ها هم قطعاتی دارند که جدا می‌شوند و ممکن است در گلوی بچه گیر کنند. برای همین خیلی باید به خوب‌بودن جنس و ویژگی‌های جغجغه دقت کنید تا به نوزاد آسیبی نرسد. جقجغه‌ای که انتخاب می‌کنید باید راحت شسته شود و خشک شود و آب و کف داخل آن نماند.

خرید اینترنتی جغجه نوزاد

عکس‌های جغجغه‌های نیونینی را با دقت و از نزدیک ببینید تا همه این ویژگی‌هایی را که گفتیم در آنها بررسی کنید. اگر بتوانید از یک مارک معتبر جغجغه بخرید، معمولا همه این موارد در نظر گرفته شده و جنسی که در اختیار شما گذاشته می‌شود کاملا برای استفاده بچه استاندارد است.

انواع جغجغه نوزاد پسرانه و دخترانه

جغجغه‌ها خیلی مختلف هستند. بعضی از آنها یک حلقه دارند که والدین یا بچه، آن را در دستشان می‌گیرند و تکان می‌دهند تا صدای اسباب‌بازی دربیاید. برخی‌های دیگر دسته‌شان شبیه چکش است و چیزهایی در سر آنها وجود دارد که با تکان خوردن صدا می‌دهند.

انواع جغجغه نوزاد

اکثر جغجغه‌ها، هم برای دخترها مناسب هستند و هم پسرها؛ چون معمولا در سنین پایین استفاده می‌شوند و بیشتر صدا و رنگ‌های شاد آنها مد نظر است و نه دخترانه و پسرانه بودن آنها.

چون جغجغه‌ها برای بهبود حواس شنوایی، دیداری و لامسه بچه‌ها ساخته شده‌اند، بهتر است هم برای پسر‌ها و هم برای دخترها از رنگ‌های شادی که توجه آنها را به خود جلب می‌کند استفاده کنید. مثلا قرمز و آبی و زرد خوب هستند. خیلی از جغجغه‌های جدید بی‌رنگ و بو هستند، اما هنوز هم می‌توانید با کمی گشتن در نیونینی انواع پر زرق و برق جغجغه را که بینایی کودک را تحریک کند پیدا کنید. سعی کنید بیشتر از دید کودکان به جغجغه‌ها نگاه کنید تا از دید بزرگسال. چون اگر دقت کنید خیلی از وسایل و اسباب‌بازی‌ها برای بزرگسالان شیک و قشنگ هستند، اما برای بچه گیرایی ندارند. شاید یک جغجغه قرمز ساده برای نوزاد و کودک جذاب‌تر از انواع شیک با رنگ‌های مات و برندهای لوکس باشد.

همه این موارد را در نظر بگیرید و بعد در نیونینی شروع به جستجو کنید.