لیست محصولات
سبد خرید شما

کالسکه دوقلو

کالسکه کیکابو | Kikaboo مدل Twins
ناموجود
برند: کیکابو | Kikkaboo مدل: Twins
کیکابو توئینز Kikkaboo twins یک کالسکه فوق‌العاده‌ایده آل برای نوزادان دوقلو همسان و یا بچه‌های غیر همسان از بدو تولد تا 4 سالگی می‌باشد. برخلاف دیگر کالسکه‌های دوقلو پشت به جلو، هر دو کودک در کنار هم قرار می‌گیرند و بی‌هیچ عنوان محدودیت دید ندارند. از طریق پنجره د..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
کالسکه دوقلو چیکو | Chicco مدل OHlalà Twin کالسکه دوقلو چیکو | Chicco مدل OHlalà Twin
ناموجود
کالسکه دوقلو اسکای بیبی | Skybaby کالسکه دوقلو اسکای بیبی | Skybaby
ناموجود
برند: اسکای بیبی | Skybaby مدل: کالسکه دوقلو
کالسکه دوقلو اسکای بیبی | Skybaby ..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
کالسکه دو قلو جویی | Joie مدل Air Twin کالسکه دو قلو جویی | Joie مدل Air Twin
ناموجود
کالسکه ببکو | Bebeko مدل Ellery Twin کالسکه ببکو | Bebeko مدل Ellery Twin
ناموجود
برند: ببکو | Bebeko مدل: Ellery Twin
کالسکه دوقلو ببکو تویین الری BEBEKO Ellery Twin  جزو کالسکه‌های دوقلو جدید و پرطرفدار در بازار ایران می‌باشد. دلیل آن امکانات بی‌نظیری است که در ادامه به آن‌ها می‌پردازیم. این کالسکه دوقلو بدون نیاز به نصب کریر از بدو تولد نوزاد قابل‌استفاده می‌باشد. هر دو نشی..
0 تومان
قیمت بدون مالیات:0 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

با سلام خدمت همراهان عزیز نیو‌نی‌نی. امروز قصد داریم در مورد کالسکه‌های دوقلو با شما صحبت کنیم. گاهی اوقات ممکن است خداوند متعال به طور ویژه‌ای ما را دوست داشته باشد و به ما به‌جای یک نی‌نی هم‌زمان دو تا نی‌نی هدیه بدهد. خب این اتفاق شگفت‌انگیز گاهی می‌تواند استرس‌زا و تا حدودی غافلگیرکننده باشد. ابن اتفاق پدر و مادرها را مجبور می‌کند از برخی وسایل بجای یک عدد، دو عدد خریداری کنند. حال اینکه از کدام وسایل نوزاد یکی کافی است و کدام‌یک نیاز به خرید دوتایی دارد نیازمند مقاله‌ای جداگانه است. امروز صحبت ما در خصوص کالسکه دوقلو است.


کالسکه دوقلو روبروی هم و یا کنار هم

چند نوع کالسکه دو قلو داریم؟

کالسکه دوقلو روبروی هم و یا کنار هم

یکی از مهم‌ترین و کاربردی‌ترین اقلام سیسمونی بدون شک کالسکه است و خب آیا حالا که ما فرزندان دوقلو داریم نیازمند خرید دو عدد کالسکه هستیم؟
پاسخ این سؤال خیر است، چراکه کالسکه‌های دوقلو مشکل حمل هم‌زمان دو تا بچه را تا حدود زیادی حل کرده است. کالسکه دوقلو در دو مدل مختلف در بازار موجود است که هرکدام در قیاس با دیگری نقاط قوت و ضعف‌هایی دارند که به بررسی هرکدام می‌پردازیم.
کالسکه‌های دوقلو در دو مدل عقب و جلو و مدل کنار هم موجود می‌باشند. در بخش اول به بررسی کالسکه‌های عقب و جلو یا پشت به جلو می‌پردازیم.
این نوع کالسکه دارای دو تا سیت (نشیمنگاه) جداگانه است که هر دو هم‌زمان روی اسکلت کالسکه نصب می‌شوند. معمولاً یک سیت در ارتفاع بالاتر و دیگری در جلوی آن در ارتفاع پایین‌تر نصب می‌شود. از محاسن کالسکه دوقلو پشت به جلو این است که نشیمنگاه آن را می‌توان در حالات مختلف نصب کرد. در حالت نوزادی می‌توانید هر دو سیت را رو به خودتان و در حالت خواب کامل قرار دهید و دید کامل‌تری روی هر دو نوزاد داشته باشید. در گروه سنی شش‌ماهگی می‌توان هر دو بچه را روبه‌جلو و در حالت لمیده قرار دهید. از شش ماه به بعد باز می‌توان هر دو بچه را مجدد به سمت خودتان روی کالسکه قرار دهید. یا اگر تمایل به دیدن منظره روبرو دارند می‌توانید هر دو کودک را پشت به خودتان و رو به محیط قرار دهید. جتی گاهی می‌توانید هر دو کودک را برای بازی کردن و سرگرم شدن روبروی هم قرار دهید و زاویه خواب کالسکه را در 3 حالت اصلی خوابیده، لمیده و نشسته تنظیم کنید. این نوع کالسکه دوقلو تنظیمات زیادی در مورد حالت سیت (نشیمنگاه) دارد و این کار معمولاً با گرفتن هم‌زمان دو عدد ضامن کنار سیت انجام می‌شود. از دیگر تنظیمات این نوع کالسکه به تنظیم ارتفاع دسته، متناسب با قد شما است تا برای حمل کالسکه در درازمدت احساس راحتی بیشتری داشته باشید. کالسکه‌های دوقلو پشت به جلو تنظیمات زیادی برای راحتی بیشتر شما و فرزندان دوقلوی شما دارند اما در کنار این تنظیمات ایراداتی هرچند کوچک هم دارند. یکی از این معایب تا کردن (بستن) این کالسکه‌ها است. معمولاً برای تا کردن باید هر دو سیت را از روی آن جدا کنید و سپس اقدام به تا کردن آن کنید. فکرش را بکنید داخل خیابان تنها هستید و می‌خواهید کالسکه دوقلو را تاکرده و داخل خودرو بگذارید، ابتدا باید هر دو فرزند دوقلو را از داخل کالسکه خارج کرده و درجایی دیگر قرار دهید، سپس هر دو سیت را از روی کالسکه جدا کرده و در داخل خودرو بگذارید و درنهایت اسکلت کالسکه را تاکرده، بلند کرده و داخل صندوق‌عقب خودرو قرار دهید. این کار اگر در درازمدت برای شما ساده و پیش‌پاافتاده شود حداقل زمان‌بر خواهد بود. سنگینی از دیگر معایب کالسکه‌های دوقلوی پشت به جلو است. وزن این ن.ع کالسکه‌ها به دلیل داشتن دسته مبله و دو سیت مجزا حداقل چند کیلوگرم بیشتر از یک کالسکه دوقلوی عصایی خواهد بود. کالسکه‌های دوقلوی پشت به جلو عرض کمی دارند. به‌راحتی می‌توان آن‌ها را از تمامی درب‌ها و پیاده‌روها عبور داد چراکه ازلحاظ عرضی فرقی با یک کالسکه تک قلو ندارد اما طول به‌مراتب بیشتری در قیاس با کالسکه‌های دوقلوی کنار هم دارند و به‌اصطلاح درازتر هستند و خب ممکن است داخل همه‌ی آسانسورها یا فضاهای کوچک جا نشوند. حال می‌خواهیم به بررسی کالسکه‌های دوقلوی دسته عصایی کنار هم بپردازیم.
کالسکه‌های دوقلوی کنار هم در قیاس با کالسکه‌های دوقلوی سیت متحرک امکانات به‌مراتب کمتری دارند. نشیمنگاه آن‌ها رو به مادر نمی‌شود زیرا نمی‌توان سیت را از اسکلت کالسکه جدا کرد. در کالسکه‌های دوقلوی دسته عصایی هر دو کودک کنار همدیگر قرار می‌گیرند و می‌توان نشیمنگاه آن‌ها را از خواب کامل تا لمیده و نشسته تنظیم نمود. همچنین می‌توان جلو پایی آن را در حالات مختلف تنظیم نمود. کالسکه‌های دوقلوی کنار هم معمولاً عرض بیشتری در قیاس با کالسکه‌های دوقلوی سیت متحرک دارند. ممکن است به‌راحتی نتوان از هر دربی آن‌ها را عبور داد. حتی گاهی ممکن است در پیاده‌روهای باریک کمی به مشکل بربخورید. البته در کالسکه‌های مدرن‌تر عرض کمتری مشاهده می‌شود و این مشکل تا حدودی برطرف شده است. حال بپردازیم به یکی از مسائل مهم در کالسکه‌ها، یعنی باز و بست آن‌ها. کالسکه‌های دوقلوی کنار هم در مقایسه با کالسکه‌های دوقلوی سیت متحرک به‌مراتب بسیار راحت‌تر باز و بست می‌شوند. برای تا کرد آن‌ها نیازی به جدا کردن سیتها نیست و به‌راحتی و در یک مرحله تا می‌شوند. در این نوع کالسکه‌ها با توجه به اینکه هنگام تا شدن از عرض هم کوچک می‌شوند داخل صندوق خودرو حداقل فضا را اشغال می‌کنند. زمان تا شدن در کالسکه‌های دوقلوی عصایی بسیار کمتر از یک کالسکه دوقلوی سیت متحرک است. یک قانون کلی در خصوص کالسکه‌ها وجود دارد که شامل کالسکه‌های تک قلو و همچنین دوقلو است. هر چه در یک کالسکه امکانات و یا به‌اصطلاح آپشنهای بیشتری تعبیه‌شده باشد به همان میزان وزن کالسکه بیشتر، مراحل تا کردن آن کمی پیچیده‌تر و سایز کالسکه به هنگام تا بودن کمی بزرگ‌تر می‌شود. پس به زبان ساده می‌توان گفت هرچه امکانات بیشتر باشد دردسرها هم بیشتر است. این قانون شامل کالسکه‌های دوقلو هم می‌شود. حال ممکن است این سال برای شما پیش بیاید که اگر قصد خرید کالسکه دوقلو رادارید چه مارکی پیشنهاد می‌شود؟ در کل می‌توان گفت که تنوع کالسکه‌های دوقلو در قیاس با کالسکه‌های تک قلو کمتر است و در بازار تنوع زیادی مشاهده نمی‌شود. با توجه به اینکه هر مارکی اقدام به تولید کالسکه دوقلو نمی‌کند و در بازار تقاضا برای آن به‌مراتب کمتر از کالسکه‌های تک قلو است، هر شرکت واردکننده‌ای هم اقدام به واردات آن نمی‌کند، کار سختی برای تهیه آن در پیش دارید. معمولاً کالسکه‌های تک قلو ظاهر جذاب‌تری نسبت به کالسکه‌های دوقلو دارند و شاید طاهر آن‌ها به دل شما ننشیند. در میان برندهایی که اقدام به تولید کالسکه‌ی دوقلو می‌کنند برند مکسی کوزی از کشور هلند، پگ پرگو از کشور ایتالیا، گراکو از کسور آمریکا، چیکو از کشور ایتالیا، ببکو از کسور آلمان و کیکابو از کشور اسپانیا جزو برندهای معتبر و مرغوب بازار می‌باشند. شما با خیال راحت می‌توانید از میان این برندها اقدام به تهیه‌ی کالسکه کنید چراکه این برندها سال‌هاست در بازار دنیا و همچنین ایران عزیزمان فعالیت دارند و امتحان خود را پس داده‌اند.

 


خرید و قیمت کالسکه دوقلو

خرید و قیمت کالسکه دوقلو

شما در وب سایت نیو نی نی از بخش منو می توانید وارد قسمت کالسکه و سپس کالسکه دو قلو شوید و مدل کالسکه دوقلو ما که از حدیدترین و بهترین کالسکه های دوقلو ایرانی و خارجی هستند محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید.برای راحتی کار شما دو بخش مشخصات که به صورت کامل و دقیق مشخصات کالا را در اختیار شما قرار می دهد و بخش دیگر که بررسی تخصصی نیو نی نی نام دارد که دراین بخش کالا به صورت تخصصی توسط کارشناسان خبره ما بررسی و شما را با محاسن ، نقاط ضعف و قدرت محصول  به صورت تخصصی آشنا کرده در اختیارتان قرار می دهیم تا انتخاب دقیق تر و هوشمندانه تری داشته باشید. همچنین برای مشاهده‌ی تمامی کالسکه‌ها، به صفحه‌ی قیمت کالسکه مراجعه کنید.

 


تفاوت کالسکه دوقلو خارجی و ایرانی

تفاوت قیمت کالسکه دوقلو خارجی و ایرانی

قیمت کالسکه دو قلو به عوامل مختلفی از جمله ایرانی بودن یا خارجی بودن بستگی دارد.کاسکه دوقلو ایرانی با توجه به ساخت داخل ایران به مراتب قیمتش از همتای خارجی خود پایین تر هست چون با عواملی مثل افزایش بی رویه قیمت ارز،پرداخت تعرفه گمرکی و هزینه جابجایی بین کشورها سروکار ندارد.کالسکه دو قلو خارجی با توجه به عواملی که ذکر کردیم و استاندارد های کیفیتی و امنیتی بسیار سفت و سختی که در اروپا و آمریکا برای نوزاد و کودک در نطر میگیرند به مراتب از مدل مشابه ایرانی گران تر می باشد.البته در کالسکه دوقلو خارجی عوامل مثل امکان نصب کریر روی کالسکه دوقلو ، سیت ثابت و یا متحرک داشتن ،  دسته عصایی و یا مبله بودن ،کیفیت چرخ ها و بدنه و پارچه ، برند سازنده و… تاثیر بسزایی روی قیمت دارند.در نیونی نی سعی داریم تمامی مدل های کاسکه دوقلو اعم از دوقلو خارجی و دوقلو ایرانی با مدل های مختلف دوقلوعصایی و دوقلومبله به همراه مشخصات دقیق و بررسی تخصصی نیونی نی که توسط کارشناسان ما انجام می شود در اختیار شما همراهان گرامی بگذارید تا انتخاب راحت تری داشته باشید.


امیدواریم این مطلب موردپسند شما عزیزان قرارگرفته باشد. شما می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی موجود در وب‌سایت نیو‌نی‌نی برای دریافت مشاوره رایگان برای خرید کالسکه دوقلو با ما در ارتباط باشید.