لیست محصولات
سبد خرید شما

داروخوری نوزاد

برند: دکتر براونز | Dr Brown's مدل: سرنگ داروخوری پستانکی
برای خوراندنِ دارو، قطره آهن و انواع ویتامین‌ها به کودک کارِ سختی در پیش خواهیم داشت. به دلیل مزۀ بد و تلخ اکثر  محصولاتِ دارویی و تقویتی با مقاومت و در نهایت گریۀ کودکان مواجه خواهیم شد. برند معتبر و آمریکایی Dr.Brown’s برای حل این مشکل محصول جدیدی تحت عنوان Pasidose یا همان سرنگ دا..
890,000 تومان
قیمت بدون مالیات:890,000 تومان
برند: دکتر براونز | Dr Brown's مدل: Soft-Tip Medicine Dispeser
..
540,000 تومان
قیمت بدون مالیات:540,000 تومان
برند: بیبی سیل | Babisil مدل: Medicine Dispescer Dummy
..
475,000 تومان
قیمت بدون مالیات:475,000 تومان
برند: چیکو | Chicco مدل: Safety Needle Baby Medicine Dispencer
..
415,000 تومان
قیمت بدون مالیات:415,000 تومان
برند: فرست یرز | First Years مدل: Soft-Tip Medicine Dispencer
..
365,000 تومان
قیمت بدون مالیات:365,000 تومان
برند: رووکو | Rovco مدل: Baby Medicine Dropper
..
290,000 تومان
قیمت بدون مالیات:290,000 تومان
نمايش 1 تا 8 از 8 (1 صفحه)

اگر تجربه دارو دادن به بچه‌ها را داشته باشید حتما می‌دانید که یکی از سخت‌ترین کارها است. بچه‌ها معمولا دوست ندارند دارو بخورند. چون مزه آن خوب نیست. گاهی هم چون متوجه می‌شوند که این یک دارو است و والدینشان حتما می‌خواهند آنها دارو را بخورند، از سر بازیگوشی و یا لجبازی حاضر نیستند دهان‌نشان را باز کنند.

برخی از پدر و مادرها بینی بچه را می‌گیرند تا مجبور شود دهانش را باز کند و بعد با یک حرکت، دارو را به حلق او می‌ریزند. شاید این روش‌ها برای نسل‌های قبل کاربرد داشت، اما الان توصیه می‌شود که تا جایی که امکان دارد به بچه فشار آورده نشود و او را مجبور نکنند کاری را که نمی‌خواهد بکند. در مورد خوردن دارو هم همین است. اما باید یک راه حل مسالمت‌آمیز برای دادن دارو به او پیدا کرد و آن داروخوری نوزاد است که نیونینی هم انواع مختلف و ست‌های آن را می‌فروشد.

دارو خوری نوزاد

اگر بخواهید می‌توانید یک ست کامل داروخوری بخرید و یا اجزای آن را جدا‌جدا پیدا کنید. این داروخوری‌ها تا حد زیادی مشکل شما را در دارو دادن به بچه حل می‌کنند و چون ظاهر آنها هم زیبا و فانتزی است، ممکن است بچه‌ها دوست داشته باشند به وسیله این ظروف عجیب و غریب، چیزهایی را بخورند که آنها را قوی و سالم می‌کند!

خرید و قیمت داروخوری نوزاد

ست داروخوری معمولا چند تا تکه دارد، اما داروخوری‌هایی هستند که تکی فروخته می‌شود. هم ست داروخوری و هم انواع تکی آن را نیونینی می‌فروشد. اجزای داروخوری نوزاد و کودک معمولا شامل یک سرنگ، پستانک داروخوری، قاشق داروخوری و یک لیوان کوچک است.

اگر داروخوری که می‌خرید خوب و استاندارد باشد، باید همه این قطعات، درجه‌بندی داشته باشند تا متوجه شوید چند سی‌سی دارو به بچه داده‌اید.

در میان اجزای داروخوری، معمولا سرنگ، قاشق و پشتانک از همه کاربرد بیشتری دارند. قاشق و سرنگ را جدا توضیح می‌دهیم؛ اما خوب است کمی هم درباره پستانک داروخوری بدانید، چون در مورد بچه‌های کوچک به کار می‌آید. این نوع داروخوری شبیه یک پستانک است اما قسمت سر آن که در دهان بچه قرار می‌گیرد را می‌تواند با دارو پر کرد. وقتی آن را در دهان کودک می‌گذارید و کودک پستانک را می‌مکد، دارو به دهان او راه پیدا می‌کند. در مورد داروهایی که مزه خوبی دارند این روش خوب است.

خرید اینترنتی داروخوری نوزاد

در ست داروخوری، گاهی لیوان‌های کوچک مدرجی هم هستند که می‌توانید دارو را داخل آنها بریزید و اندازه معینی از آن را به بچه بدهید. آنها در حقیقت یک پیمانه مدرج هستند که گاهی بر سر برخی از شربت‌ها هم وجود دارند، اما انواعی که در ست داروخوری است کمی شیک‌تر و مجهزتر ساخته شده است.

قاشق و سرنگ داروخوری نوزاد

سرنگ داروخوری از میان اجزای ست داروخوری از هم پرطرفدارتر و کاربردی‌تر است. این وسیله شبیه یک سرنگ طراحی شده که درجه‌بندی دارد و شما می‌توانید حجم دارویی که در آن ریخته‌اید را اندازه بگیرید. علاوه بر این، چون دربِ آن کاملا سفت می‌شود و سرپوش بهداشتی هم دارد، می‌توانید دارو را در آن بیرون ببرید. مثلا اگر قرار است دو بار در روز هربار 3 سی‌سی دارو به بچه بدهید، می‌توانید شش سی‌سی در سرنگ بریزید، دربش را ببندید و با خودتان ببرید. وقتی با استفاده از این سرنگ دارو را به دهان بچه می‌ریزید دارو در برخی مدل‌ها به داخل گونه‌های بچه پاشیده می‌شود و مستقیبا روی زبانش نمی‌آید که مزه آن را بفهمد و بدش بیاید. شستشوی سرنگ هم خیلی راحت است و می‌توانید آن را برای بار بعدیِ استفاده، خشک کنید.

قاشق داروخوری هم یک جزء دیگر از ست داروخوری است که خودش می‌تواند چند مدل داشته باشد. برخی از این قاشق‌ها شبیه قاشق معمولی بچه هستند، یعنی یک قاشق پلاستیکی ساده اما با این تفاوت که حجم آنها مشخص است. قاشق‌های عادی معمولا حجم استانداردی ندارند و وقتی دکتر می‌گویید مثلا دو سی‌سی از فلان دارو به بچه بدهید، اندازه‌گیری آن سخت است. اما این قاشق‌ها حجمشان مشخص است. البته انواع پیشرفته‌تری از قاشق داروخوری هم هست که تقریبا شبیه سرنگ داروخوری عمل می‌کند، با این تفاوت که سر آنها به‌جای سرنگ، شبیه یک قاشق با حجم مشخص است. شما می‌توانید دارو را در این قاشق‌ها هم حمل و نقل بکند.

اگر کمی در میان داروخوری‌ها نیونینی بگردید، احتمالا انواع پیشرفته‌تر و متفاوت‌تری از این قاشق‌ها و سرنگ‌ها را هم پیدا می‌کنید.